top of page

GENIUS GREEN, ICE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ PARTNERİDİR

  • ICE & GENIUS ORTAKLIĞI:

Firmamız GENIUS GREEN BİNA TEKNOLOJİLERİ,  ICE OTOMASYON  TEKNOLOJİLERİ  Firmasının TÜRKİYE  ve Türk Cumhuriyetleri Uygulamacı Bayi ve Distribütörü konumundadır.

 

Firmalarımız ticari entegrasyonlarını birlikte yürüterek, özellikle Hizmet Sektörü Binalarında, Konut ve Otel projelerinde sektörün en çok tercih edilen Teknoloji Çözümlerinden biri haline gelmiştir.

 

  • ICE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ:

 

iCe Otomasyon Teknolojileri yeni nesil tasarımlarıyla ülkemizde sektöre birçok yenilik kazandırmıştır.

Moobil uygulama ile telefon ve tabletlerden yönetilen İLK YERLİ ÜRETİM akıllı ev sistemi olan iCe Otomasyon Teknolojileri; kullanıcı dostu tasarımları, kolay arayüzleri ve müşterinin kendi evini istediğine uygun bir şekilde dizayn etmesinin önünü açan, hatta kullanılan modülleri müşterinin menüden ekleyip çıkarıp zaman ve senaryo ayarlarını yapabildiği kısaca evi ile oyun oynar gibi telefonundan oynayabildiği bir platformu müşterilerine sunmuştur.

Servis garantisi müşteriden yana olan sistemde ürün sağlamlığı ve kaliteye önem veren yapısı, inşaat sektöründe başlıca tercih nedeni olmaktadır.

Müteahhitler, mimarlık ofisleri ve kooperatifler gibi toplu satış talebi gelen yerlerde, daire, villa ve özel mülkler gibi bireysel taleplerde de fiyatları son derece ekonomiktir. Böyle projelerde tercih edilen kablosuz ürünler, hem kırma dökme zahmeti olmadığından hem de kalitesiyle markanın tercih edilme sebebi olmuştur.

ICE AFİŞ.jpeg

BIRAKIN YASAM ALANLARINIZA TEKNOLOJİYİ GETİRELİM

logoICE.png
Türkiye'nin ilk ve 2014 yılından itibaren tek %100 yerli kablolu ve kablosuz akıllı ev sistemidir.
  • GENIUS GREEEN, ICE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ FİRMASININ TEKNOLOJİK PARTNERİDİR

bottom of page