top of page
REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT BELEK ANTALYA

Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir.

Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan her şey dahil 5 yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar. 62 metrekarelik geniş standart odalardan 3500 metrekarelik Crown Villa’ya kadar her zaman en yüksek konforu sunar.

Türkiye’deki en iyi 5 yıldızlı tesise yakışır bir deneyimin sözünü veren Regnum Carya, konuklarına yaz-kış açık havada yüzme, spor dolu bir tatil yapma, Akdeniz’in ve el değmemiş çam ormanlarının mükemmel manzarasının tadını çıkarma ve 6 ayrı à la carte restoran ve bir ana restoran ile dünya mutfağının en özel tatlarının tadına bakma olanağı sağlıyor. Golf severler iki ayrı sahada golf oynamaya davetliler. Gece de golf oynama imkanı sağlayan, Türkiye’nin ilk ve tek 18 delikli ışıklandırılmış golf sahası Carya Golf Kulübünü ve 27 delikli National Golf Kulübünü mutlaka deneyin. FİFA standartlarında tasarlanmış 3 adet futbol sahasıyla, Regnum Carya profesyonel futbol takımlarının eğitim kampları için de olanaklar sunuyor. Kasım 2015’te G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapan lüks tesisimizde, birinci sınıf, 7500 metrekarelik ve özel girişli kongre merkezi, 2100 metrekarelik sütunsuz balo salonu ve bol gün ışığı alan, 13 toplantı salonu bulunmaktadır. Avrupa’nın LEED Altın Sertifikalı ilk golf otelidir.

bottom of page